Trigonometry Dizi Konusu Ve Oyuncular

22 Mart 2020
trigonometry-dizi
2767
Views

BBC Two ekranlarının yeni romantik komedi tadında dizisi olan Trigonometry Dizi konusu olarak birbirleriyle ruh eşi gibi olan üç kişinin aralarında yaşanan aşk hikayesini anlatıyor.. Trigonometry dizisinin 15 Mart 2020 de yayına başlaması bekleniyor.

İngiltereli yönetmen Duncan Macmillan ve Effie Woods’un elinden çıkan yapım ilk sezonu 8 bölümden oluşurken ilk hafta çifte bölüm yayınlanacak.Dizinin başrollerin de ise en son Modern Aşk dizisinde yer almış olan Gary Carr, Thalissa Teixeira ve Ariane Labed (Assassin’s Creed filminde oynamış) birlikte paylaşıyorlar.

Trigonometry Dizi Konusu Nedir ?

Trigonometry Dizi Konusu ise kısaca maddi sıkıntılar yaşayan çift, birbirlerine sırılsıklam aşık olan şef Gemma ve sağlık hemşiresi olan erkek arkadaşı Kieran Londra da ki evlerine yeni bir kiracı alırlar.Yeni kiracı Ray ise dünya çapında tanınmış eski bir senkronize yüzücüdür.

Film Tavsiyesi : İnception Başlangıç

Kısa zaman sonra bu üçlü birlikte daha güçlü ve mutlu bir ilişki içerisinde olduklarını fark ederler.Ve her birinin aşka olan düşünceleri değişmeye başlar.

Article Categories:
Diziler · Yabancı Diziler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir