Hakkımda

Hakkımda kısa bilgiler paylaşmak istiyorum. Eğer bu yazıyı okuyorsanız blog sitemi bir şekilde bulmuşsunuz demektir. Öncelikle hoş geldiniz demek istiyorum. Benim adım Deniz. Film izlemeyi, kitap okumayı ve kahve içmeyi çok severim. Özellikle kitap okumak için veya film izlemek için boş vaktimin olmasını beklemem, bunlar için kendime zaman ayırırım. Daha önce bir kaç tane sitede yazarlık yaptım. Daha doğrusu film yorumu yazıları yazdım tabi bunlar uzun soluklu olmadı. Sonunda kendi blog sitemi kurmaya karar verdim.

Bu blog sitesini neden kurduğumdan kısaca bahsetmek istiyorum. Bu siteyi, benim için çok değerli olan bir abim gibi sevdiğim bir kişi kurdu benim için. Ona çok teşekkür ediyorum, sağ olsun hem kurdu hemde bir çok şeyi gösterdi. Zaman zaman aklıma takılanları ona soruyorum. Hatta alan adını dahi kendisi aldı benim için.

Film izlemeyi çok seviyorum. Özellikle eski filmleri daha çok seviyorum. Dram konulu filmler ve savaş filmleri daha çok ilgimi çekiyor. Almanların yaptıkları işkenceler ile ilgili bir çok film izledim. Bu sitede bir kaç tanesini de paylaştım ki zaten onlarda bir çok kişinin izlediği ve artık kült olmuş filmler.

Bundan sonraki yazılarımda da yine dram filmleri , savaş filmleri ve biyografi filmleri paylaşmak istiyorum. Ama sadece bu türdeki filmler paylaşmayacağım. Bazen aşk filmleri de paylaşacağım. Bazen bir bakarsınız macera filmleri paylaşırım. Zaman zaman mutlaka izlenmesi gereken film listeleri yapmayı düşünüyorum. Umarım vakti olanlar ve film izlemek isteyenler için faydalı olur. Aslında hakkımda daha detaylı bilgi vermek isterdim. Fakat şu an için buna çok fazla gerek yok diye düşünüyorum. Belki ilerleyen zamanlarda hakkımda daha detaylı bilgilerde paylaşırım.

29 Mart 2020 Saat : 02:40

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir